Requirements Manager (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Administration
he: ניהול

en: Action
he: פעולה

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Key
he: מפתח

en: Info
he: מידע

en: Reason
he: סיבה

en: Hide
he: הסתרה
