Requirements Manager (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: OK
hi: ठीक है

en: Info
hi: जानकारी

en: Hide
hi: छिपाएँ
