Requirements Manager (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Action
hy: Գործողություն

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո

en: Hide
hy: Թաքցնել
