Requirements Manager (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Administration
id: Administrasi

en: Action
id: Tindakan

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Key
id: Kunci

en: Reason
id: Alasan

en: Hide
id: Sembunyikan
