Requirements Manager (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Administration
is: Stjórnun

en: Action
is: Aðgerð

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun

en: OK
is: Í lagi

en: Hide
is: Fela
