Requirements Manager (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Reason
kn: ಕಾರಣ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)
