Requirements Manager (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Action
ku: کردار

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: Key
ku: کلیل

en: Info
ku: زانیاری

en: Hide
ku: بشارەوە
