Requirements Manager (1.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Key
lt: Raktas

en: Info
lt: Informacija

en: Reason
lt: Priežastis

en: Hide
lt: Slėpti
