Requirements Manager (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Error
mn: Алдаа

en: Hide
mn: Нуух
