Requirements Manager (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Info
ne: जानकारी

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
