Requirements Manager (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Administration
nl: Beheer

en: Action
nl: Actie

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Key
nl: Sleutel

en: Reason
nl: Reden

en: Hide
nl: Verbergen
