Requirements Manager (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Action
ps: چار

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Key
ps: کيلی

en: Info
ps: مالومات

en: Hide
ps: پټول
