Requirements Manager (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Administration
ro: Administrare

en: Action
ro: Acțiune

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Key
ro: Cheie

en: Info
ro: Informație

en: Hide
ro: Ascunde
