Requirements Manager (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Administration
ru: Администрирование

en: Action
ru: Действие

en: Error
ru: Ошибка

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Key
ru: Ключ

en: Info
ru: Инфо

en: Reason
ru: Причина

en: Hide
ru: Скрыть
