Requirements Manager (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Action
sv: Åtgärd

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Key
sv: Nyckel

en: Info
sv: Information

en: Reason
sv: Orsak

en: Hide
sv: Dölj
