Requirements Manager (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Action
ta: செயல்

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: OK
ta: சரி

en: Key
ta: சாவி

en: Info
ta: தகவல்

en: Hide
ta: மறை
