Requirements Manager (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Administration
tr: Yönetim

en: Action
tr: Eylem

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: OK
tr: Tamam

en: Key
tr: Anahtar

en: Info
tr: Bilgi

en: Reason
tr: Sebep

en: Hide
tr: Gizle
