Requirements Manager (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Error
ug: خاتالىق

en: OK
ug: جەزملەش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
