Requirements Manager (1.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Administration
vi: Quản lý

en: Action
vi: Thao tác

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Key
vi: Khóa

en: Info
vi: Thông tin

en: Reason
vi: Lí do

en: Hide
vi: Ẩn
