Reroute Email (2.1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Subject
pt: Assunto

en: Send email
pt: Enviar email

en: Settings
pt: Definições

en: To
pt: Para

en: A role id.
pt: Um ID de função.

en: A list of allowed email addresses.
pt: Uma lista de endereços de e-mail permitidos.

en: Mail keys settings
pt: Configurações de chaves de e-mail

en: Filter emails FROM rerouting by their mail keys:
pt: Filtrar e-mails de redirecionamento por suas chaves de e-mail:
