Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Development
be: Распрацоўка

en: Subject
be: Тэма

en: Send email
be: Адправіць email

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: To
be: Каму

en: Testing
be: Тэставанне
