Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ
