Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Subject
cy: Testun

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: To
cy: I

en: Testing
cy: Profi
