Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Subject
el: Θέμα

en: Send email
el: Στείλε email

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: To
el: Προς

en: Testing
el: Δοκιμές
