Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Development
et: Arendus

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: To
et: Kellele

en: Testing
et: Testimine
