Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Development
eu: Garapena

en: Subject
eu: Gaia

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: To
eu: Nori

en: Testing
eu: Proba
