Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Subject
gl: Asunto

en: Send email
gl: Enviar correo

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: To
gl: Para

en: Testing
gl: Probando
