Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Subject
hy: Թեմա

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: To
hy: Ում
