Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Body
id: Isi

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Development
id: Pengembangan

en: Subject
id: Judul

en: Send email
id: Kirim email

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: To
id: Untuk

en: Testing
id: Pengujian
