Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Development
it: Sviluppo

en: Subject
it: Oggetto

en: Send email
it: Invia messaggio

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: To
it: A

en: Testing
it: In fase di test
