Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Development
ja: 開発

en: Subject
ja: 件名

en: Send email
ja: メール送信

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: To
ja: 宛先

en: Testing
ja: テスト
