Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Subject
jv: Subyek

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: To
jv: Marang

en: Testing
jv: Ujian
