Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង
