Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: To
ku: بۆ

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە
