Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Development
nn: Utvikling

en: Subject
nn: Emne

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: To
nn: Til
