Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Development
os: Райрæзт

en: Subject
os: Темæ

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ
