Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Subject
si: කාරණය

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න
