Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Development
sl: Razvoj

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: To
sl: Za

en: Testing
sl: Testiranje
