Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Send email
th: ส่งอีเมล

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: To
th: ถึง
