Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Development
tr: Geliştirme

en: Subject
tr: Konu

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: To
tr: Kime

en: Testing
tr: Test ediliyor
