Reroute Email (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Settings
nl: Instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: To
nl: Naar

en: This email was rerouted.
nl: Deze e-mail is omgeleid.

en: Web site: @site
nl: Website: @site

en: Mail key: @key
nl: Mail-sleutel: @key

en: Bcc
nl: BCC

en: Cc
nl: CC

en: Originally to: @to
nl: Oorspronkelijk naar: @to
