Reroute Email (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Development
da: Udvikling

en: Subject
da: Emne

en: Send email
da: Send e-mail

en: Settings
da: Indstillinger

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: To
da: Til
