Reset Password Email OTP (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Security
lt: Saugumas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Username or email address
lt: Nario vardas ar el. pašto adresas
