Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Submit
is: Vista

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Email
is: Netfang

en: Blocks
is: Blokkir
