Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Submit
ro: Trimite

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Email
ro: email

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Username or email address
ro: Nume utilizator sau adresă email
