Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Submit
sl: Pošlji

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Blocks
sl: Bloki
