Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Submit
bg: Запис

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Email
bg: Е-поща

en: Blocks
bg: Блокове
