Reset Password Email OTP (1.0.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Next
vi: Tiếp

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Blocks
vi: Khối
