Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Theme
id: Tema

en: Medium
id: Sedang

en: Allowed values list
id: Daftar nilai yang diperbolehkan

en: Print
id: Cetak

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Allowed values list: invalid input.
id: Daftar nilai yang diizinkan: masukan tidak sah.

en: Allowed values function
id: Fungsi nilai yang diizinkan

en: Breakpoint group
id: Kelompok breakpoint

en: Allowed value with label
id: Nilai yang diizinkan dengan label

en: Breakpoint ID
id: ID Breakpoint
