Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Theme
is: Þema

en: Medium
is: Miðlungs

en: Print
is: Prenta

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
